У “Свободі” знову назріває заколот проти міського голови?
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 19 Квітня, 2016 о 16:53
Як стало відомо з неофіційних джерел, знову “піднімає голову” опозиція до мера всередині фракції “Свободи” у Тернопільській міській раді, – пише За Збручем.
Поки мер міста займається ремонтами доріг і прибудинкових територій, його однопартійці прагнуть відхопити кусок влади. Депутатам не подобається, що Надал одноособово керує містом. В їхньому розумінні – це наділення землі та розподіл бюджетних потоків і посад.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тернополян просять уважно вивчати земельні питання чергової сесії міськради
Найбільшу фронду проти мера складають депутат-правдолюб Іван Сороколіт та нещодавно усунутий від керівництва міськорганізації Роман Навроцький. Обоє шукають союзників у “Свободі”, щоб сколотити спілку з опонентами Надала з “Самопомочі” та “Громадянської позиції”. Не проти взяти участь у заколоті проти Надала і порошенківці, які незадоволені співпрацею з командою мера.
Що з того вийде – побачимо зовсім скоро. Сесія міськради призначена на 21 квітня.
13:24, 2 Лютого, 2026
11:26, 11 Січня, 2026
18:57, 8 Січня, 2026