У Тернополі заснували щорічну міську літературну премію імені Михайла Левицького. Таке рішення прийняли депутати на 39-ій сесії міської ради.
«Премію заснували з метою увічнення пам’яті поета Михайла Левицького, і для подальшого сприяння розвитку літературного процесу на Тернопільщині. Нагорода присуджуватиметься одному переможцю у номінації – краща поетична збірка, вручення якої відбуватиметься щорічно 15 серпня з нагоди святкування Дня міста Тернополя. Особі, удостоєній Премії, буде присвоюватись звання Лауреата премії імені Михайла Левицького та виплачуватиметься грошова винагорода», – йдеться на сайті міськради.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ