У Тернополі вшанували пам’ять нацгвардійця Марата Сабірова
У Тернополі вшанували пам’ять нацгвардійця Марата Сабірова, який два роки тому загинув, захищаючи Україну.
Про це повідомили у 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України.
Він був старшим офіцером бойової групи штурмового загону спеціального призначення «Омега» Центру спеціального призначення Національної гвардії України. Раніше проходив службу у складі 2 Галицької бригади в Тернополі. Після початку повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання на Донеччині у підрозділі спеціального призначення.
6 лютого військовослужбовець загинув під час артилерійського обстрілу.
За словами побратимів, Марат Сабіров був офіцером, на якого можна було покластися у найскладніших обставинах. Його згадують як виваженого, професійного та відповідального військового, який завжди дбав про безпеку підлеглих і товаришів по службі.
Читайте також: Сільський голова Трибухівців отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «За сприяння війську»
Сільський голова Трибухівців отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ «За сприяння війську»
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина