У Тернополі впорядкували пам’ятник 7-річному солдату Першої світової війни

 У Тернополі просвітяни впорядкували територію біля пам’ятника наймолодшому солдату Першої світової війни — тернополянину Славку Луцишину, якому було лише 7 років, та висадили там квіти.

Також активісти оновили напис і привели до ладу пам’ятний знак режисерові Олександру-Зенону Курбасу.

У Тернопільському міському об’єднанні ГО ВТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка зазначають, що такі ініціативи допомагають не лише підтримувати благоустрій міста, а й зберігати історичну пам’ять та шану до видатних постатей.

Просвітяни також закликали заклади освіти Тернополя взяти під патронат пам’ятники, розташовані поблизу навчальних установ.

Останні новини: