У Тернополі водій авто збив велосипедиста
Причини ДТП встановлюють слідчі.
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 24 Травня, 2024 о 13:14
24.06.2026
20:05:49
З тілесними ушкодженнями та переломом до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала 23-річного жителя села Ігровиця. Травми хлопець отримав у дорожньо-транспортній пригоді.
Аварія трапилася 22 травня о 19:00 в Тернополі на вулиці 15 Квітня. За попередньою інформацією, водій автомобіля Mitsubishi Lancer, виїжджаючи із двору будинку, збив велосипедиста, який в цей момент з тротуару з’їхав на проїзну частину дороги.
На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції. В учасників автопригоди взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026