У Тернополі водій авто збив велосипедиста

Причини ДТП встановлюють слідчі.

Опубліковано:
24 Травня, 2024 о 13:14
У Тернополі водій авто збив велосипедиста
У Тернополі водій авто збив велосипедиста.

З тілесними ушкодженнями та переломом до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала 23-річного жителя села Ігровиця. Травми хлопець отримав у дорожньо-транспортній пригоді.

Аварія трапилася 22 травня о 19:00 в Тернополі на вулиці 15 Квітня. За попередньою інформацією, водій автомобіля Mitsubishi Lancer, виїжджаючи із двору будинку, збив велосипедиста, який в цей момент з тротуару з’їхав на проїзну частину дороги.

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції. В учасників автопригоди взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Теги: #аварія, #збив велосипедиста, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
САУ Богдана 50 окрема артилерійська бригада
19:26, 24 Червня, 2026

Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: