У Тернополі відновлюють газопостачання в будинку на 15 Квітня, 31 після ракетної атаки

Опубліковано:
20 Травня, 2026 о 09:13

У Тернополі тривають роботи з відновлення газопостачання в житловому будинку на вул. 15 Квітня, 31, який постраждав внаслідок ракетної атаки 19 листопада 2025 року. Сьогодні, 19 травня, на об’єкті проводять монтажні роботи.

Фахівці ПрАТ «Тернопільміськгаз» виконали заміну пошкоджених газопроводів, а також встановили нові вузли обліку газу в квартирах мешканців.

Після завершення технічних робіт газопостачання до будинку буде відновлене в повному обсязі, повідомили у профільній службі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #“Тернопільміськгаз”, #15 квітня, #показникиПрАТ “Тернопільміськгаз”, #Ракетна атака
Статті
Інтерв'ю
розмова з Анною Тарасенко
15:29, 6 Червня, 2026

“Він на фронті захищає країну”: історія дружини Героя в проєкті “Такі часи”

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: