У Тернополі церковними нагородами відзначено працівників редакції відомого видання
Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор вручив церковні нагороди працівникам редакції газети “Свобода” – відомого в області та за її межами видання, яке відзначає своє 35-річчя.
“З благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія редактора “Свободи” Тараса Савчука нагороджено орденом святого рівноапостольного князя Володимира III ступеня”, – повідомили у Тернопільській єпархії ПЦУ.
Багаторічного редактора, а нині – відповідального секретаря газети Віктора Уніата відзначено орденом святого архістратига Михаїла II ступеня.
Медалі “Хрест Свободи” отримали журналістка Галина Вандзеляк, літредакторка Наталія Гаврішко, бухгалтерка Галина Пятківська, менеджерка з реклами Оксана Волошина і технічна редакторка Олена Ковальова.
Нагородження відбулося в єпархіальному управлінні.
Владика Нестор привітав свободівців з річницею видання, відзначив їхній внесок у розбудову незалежної України і Православної Церкви України зокрема.
Архієрей подякував газетярам за багаторічну натхненну працю й побажав подальших успіхів.
Ми писали, – за свої гроші поставив пам’ятник Шевченку: про краєзнавця з Тернопільщини.
Художник, якого знає весь світ, побував у тернопільській бібліотеці
Останні новини:
- Кредити на мільярди та суперечки з Кабміном: як Київ готується до наступного опалювального сезону
- У Тернополі горіла квартира в багатоповерхівці: евакуювали 20 мешканців
- Благодійний фонд «Подоляни» передав 105-й бригаді ТрО потужну зарядну станцію EcoFlow
- Як повернутись з СЗЧ через Армію+ в елітні підрозділи