У Тернополі стартував сезон фонтанів: запрацювали чотири міські водограї
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 4 Травня, 2026 о 08:10
24.06.2026
20:56:10
3 травня у Тернополі офіційно розпочався сезон фонтанів. Цьогоріч у місті працюватиме чотири водограї, інші – як і торік – залишаються вимкненими, аби зекономити кошти та спрямувати їх на підтримку Збройних сил України.
Працівники КП «Тернопільводоканал» уже запустили такі фонтани:
аераційний фонтан на Тернопільському ставі;
водограй у зоні відпочинку «Циганка»;
фонтан «Кульбаба» у сквері Чорновола;
фонтан на бульварі Дмитра Вишневецького.
Водограї працюватимуть лише у теплу та сонячну погоду.
Запуск фонтанів здійснюється відповідно до графіка управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, інформує КП «Тернопільводоканал».
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026