У Тернополі шаховий турнір зібрав рекордні 112 учасників

У ТРЦ «Подоляни» провели шаховий турнір до Міжнародного дня шахів. За шахівницями зустрілися учасники віком від 7 до 74 років.

Опубліковано:
28 Липня, 2026 о 09:43
Шазовий турнір в Подолянах
Шазовий турнір в Подолянах.

У ТРЦ «Подоляни» в Тернополі відбувся шаховий турнір, приурочений до Міжнародного дня шахів. Цьогоріч змагання зібрали рекордну кількість учасників за всю історію проведення турніру — 112 шахістів.

Про це повідомила Тетяна Чубак.

За шахівницями зустрілися діти й дорослі

Наймолодшому учасникові турніру було сім років, а найстаршому — 74. Під час змагань шахісти демонстрували майстерність, витримку та вміння ухвалювати рішення у напружених ігрових ситуаціях.

Організатори подякували всім учасникам за активність і спортивну боротьбу.

Подякували викладачам і наставникам

Окремі слова вдячності висловили викладачам і наставникам, які навчають та виховують талановитих дітей і молодь.

«Кожна партія — це новий урок, кожен хід — новий досвід, а кожен турнір — ще один крок до великих перемог», — зазначила Тетяна Чубак.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #112 учасників, #день шахів, #тетяна чубак, #ТРЦ Подоляни, #Турнір з шахів, #шахи Тернопіль, #шаховий турнір Тернопіль
Статті
Інтерв'ю
Віктор Уніят
14:10, 10 Липня, 2026

«У наших Медоборах навіть папороть цвіте»: Віктор Уніят про таємниці Тернопільщини і нову книгу

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: