У Тернополі рятувальники ліквідували пожежі після ворожої атаки
У Тернополі рятувальники завершили ліквідацію пожеж, що виникли внаслідок ворожої атаки. Роботи тривали до ранку 2 травня.
Займання сталося на одному з промислових об’єктів обласного центру. Через складні умови вогнеборцям довелося працювати тривалий час, аби взяти ситуацію під контроль.
За інформацією Державна служба України з надзвичайних ситуацій, рятувальники локалізували всі осередки загоряння, повністю ліквідували пожежу та не допустили поширення вогню на сусідні будівлі.
До гасіння залучили понад 100 рятувальників і близько 30 одиниць техніки.
Наразі ситуація стабілізована, відповідні служби продовжують працювати на місці.
Нагадаємо, під час атаки на Тернопіль збито 27 із 36 шахедів.
Останні новини:
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті
- У Тернополі через спеку обмежать рух великогабаритного транспорту