У Тернополі з нагоди Міжнародного дня шахів проведуть шаховий фестиваль. Захід відбудеться у неділю, 26 липня, у торговельно-розважальному центрі «Подоляни».
Про це повідомили у Благодійному фонді «Подоляни».
Початок шахового фестивалю запланований на 11:00. До участі запрошують усіх охочих без вікових обмежень.
Організаційний внесок становить 250 гривень. Обов’язковою умовою участі є попередня реєстрація через спеціальну онлайн-форму.
У фонді пояснили, що цьогоріч Міжнародний день шахів, який відзначають 20 липня, припав на понеділок. Тому проведення фестивалю перенесли на неділю, 26 липня.
У Тернополі проведуть шаховий фестиваль.
Фонд підтримує розвиток шахів
У Благодійному фонді «Подоляни» зазначили, що підтримують розвиток шахів не лише в Тернополі, а й на всеукраїнському рівні.
Організатори допомагають реалізовувати ініціативи, які створюють нові можливості для дітей і дорослих, навчають стратегічно мислити, приймати відповідальні рішення та з повагою ставитися до суперників.
«Шахи — це гімнастика для розуму», — нагадали у фонді відомий вислів Блеза Паскаля.
Усім учасникам майбутнього фестивалю побажали вдалих партій, сильних ходів і нових перемог.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com.
Слідкуйте
за нашими новинами в Твіттер,
долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.