У Тернополі підтопило багатоповерхівку
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 3 Червня, 2026 о 09:20
12.06.2026
05:20:11
У Тернополі 2 червня через сильний дощ підтопило багатоквартирний будинок на вулиці Євгена Коновальця, що на «Канаді».
Рівень води суттєво піднявся через опади. Складно не тільки ходити мешканцям, але й їздити автівкою. Останніх оперативно власники забирають з парковки, щоби не підтопило, пише “Перший Онлайн”.
До речі, подібне на вулиці Коновальця трапляється не вперше. Вода потрапляла у під’їзд та затоплювала підвали у липні 2025 року та на початку 2026 року.
Проблема з підтопленням даного будинку виникла не сьогодні та не вчора. З зведенням сусідніх багатоповерхівок замінили потужну системи водовідведення та значно меншої потужності, яка не витримує сильних дощів, тому й виникає перевантаженням мереж. Що цікаво, місцеві мешканці перед реконструкцією виступали проти її проведення, але хіба влада прислухається до тернополян, коли йдеться про великі гроші…
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026