Транспортно-логістична діяльність має стати пріоритетною у роботі ТОКП «Тернопільавіаавтотранс». Саме вона має забезпечувати функціонування авіаційної діяльності. На цьому наголосив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра під час наради 28 листопада. Участь у ній взяли керівництво та депутати облради, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, а також директор аеропорту Олег Стефанський.
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
«Наше завдання – зберегти ліцензійні умови щодо функціонування аеропорту і відновити його повноцінну діяльність, – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра. – Перемовини щодо функціонування аеропорту тривають вже не один рік. Неодноразово звучали думки щодо недоцільності роботи підприємства, його консервації чи припинення діяльності, оскільки є значне навантаження на бюджет щодо виплати заробітної плати. Однак мінімізувати заробітну плату, скоротити кількість працівників неможливо, оскільки є певні ліцензовані вимоги до роботи аеропорту. Там повинні бути спеціалісти всіх напрямків, які забезпечують діяльність підприємства».
Заступник голови ОДА повідомив, що протягом року Тернопільська обласна державна адміністрація вела переговори з Міністерством транспорту України щодо передачі державного авіаційного підприємства «Універсал-Авіа». Як відомо, підприємство розташоване на території аеропорту і вже кілька років перебуває в стані банкрутства. Однак воно оскаржило рішення про користування земельною ділянкою у суді.
«Міністерство транспорту не погодилося на безоплатну передачу, більше того, були намагання включити держпідприємство в перелік об’єктів на приватизацію. Однак Тернопільська обласна державна адміністрація була категорично проти такого рішення», – зазначив заступник.
Під час наради присутні визначили модель функціонування аеропорту. Серед першочергових кроків щодо відновлення повноцінної діяльності – виплата заробітної плати працівникам, закріплення за обласною радою майнових прав та землі за даними об’єктами, і вже згодом – розвиток логістично-транспортного й авіаційного напрямків роботи.