У Тернополі Національний банк через різні схеми забезпечує себе квартирами?

Опубліковано:
22 Грудня, 2014

 

Журналісти вже неодноразово піднімали питання земельно-квартирних схем котрі процвітали в Тернополі за співучастю різних державних установ та правоохоронних органів.

У спрощеному розумінню схема виглядає так: Державна установа (чи то Нацбанк, чи УМВС, чи СБУ, чи прокуратура, чи інша установа) надає безкоштовно інвестору власну ділянку під забудову, а взамін отримує квартири.

Усе ніби законно і красиво. Але моральний аспект досить сумнівний.

За такою логікою на території шкіл можна будувати житло для вчителів, на території лікарень – для медиків, на території ЖЕКів – для двірників, на території театру – для акторів.

Проект рішення про передачу чергової квартири за наслідком “інвестиційного проекту” виглядає так:

Розглянувши звернення Управління Національного банку України в Тернопільській області, договір № 2331 про організацію та проведення будівництва від 17.10.2012 року, акт приймання-передачі від 16.10.2014 року, укладені між Управлінням Національного банку України в Тернопільській області та товариством з обмеженою відповідальністю «Добробуд», з метою забезпечення житлом працівників Управлінням Національного банку України в Тернопільській області, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології і надзвичайних ситуацій, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно від Управління Національного банку України в Тернопільській області до комунальної власності територіальної громади міста Тернополя однокімнатну квартиру №48 загальною площею 51,7кв.м житловою площею 23,4кв.м за адресою вул.Білогірська,18а.

2. Міському голові Надалу С.В. підписати акт прийняття-передачі квартири, вказаної у п.1. рішення.

3. Виконавчому комітету Тернопільської міської ради затвердити акт прийняття-передачі квартири, вказаний у п.2 рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології і надзвичайних ситуацій.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #афера, #банк, #квартира, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: