У Тернополі на зупинці виявили мертву людину
28 січня увечері біля території залізничного вокзалу у Тернополі виявили труп.
Про це повідомляли місцеві Телеграм-канали.
Тіло людини лежало на зупинці громадського транспорту на вулиці Богдана Хмельницького. На подію викликали поліцію та медиків.
Останні новини:
- «Я вбив дружину»: на Тернопільщині п’яний чоловік “пожартував” на 3400 грн
- «Тато – мій Герой»: у Великогаївській громаді зібрали 155 тисяч гривень для українських захисників
- Вантажник із мирного життя став воїном: боєць «Кощей» зупинив штурм окупантів і допоміг взяти ворога в полон
- Резонансна стрілянина у Підгородньому: кілер почув вирок суду