У Тернополі на останньому дзвонику поліцейський співав пісню Скрябіна “Мам”
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 29 Травня, 2026 о 14:20
12.06.2026
05:24:03
На останній дзвоник у Тернополі 29 травня у школі №14 поліцейський разом із учнями заспівали пісню Скрябіна «Мам».
Поліцейський розчулив усіх на святі, коли заспівав разом з дітьми пісню Андрія Кузьменка.
Відео поширив у соціальні мережі місцевий житель Ігор.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026