У Тернополі на АЗС затримали чоловіка, який вимагав 1500 доларів за “зняття з розшуку”

Слідчі Головного управління Нацполіції за оперативного супроводу співробітників управління внутрішньої безпеки, військової контррозвідки СБУ та обласної прокуратури затримали 54-річного місцевого жителя, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

За даними слідства, чоловік вимагав 1500 доларів США за “зняття з розшуку за порушення правил військового обліку призовниками”. Зловмисник запевняв, що має вплив на одного з посадовців ТЦК та може «вирішити питання». Щоб прискорити передачу грошей, він почав тиснути та залякувати потенційного “клієнта”.

У Тернополі на АЗС затримали чоловіка, який вимагав 1500 доларів за “зняття з розшуку”. Фото ГУНП.

Під час передачі хабаря фігуранта затримали «на гарячому» бійці спецпідрозділу КОРД.

Наразі вирішується питання про повідомлення чоловікові про підозру. Йому загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У поліції наголошують: у час, коли тисячі українців боронять державу, спроби нажитися на війні — неприйнятні та ганебні.

Останні новини: