У Тернополі на “Алясці” маршрутка в’їхала в бус
Вранці 20 лютого у Тернополі на вулиці Володимира Великого сталася ДТП.
Як повідомили читачі, на зупинці маршрутка №14 зіштовхнулась з мікроавтобусом “Мерседес”.
На місці аварії працюють патрульні.
У буса вибите бокове скло. Обставини автопригоди поки що невідомі.
Останні новини:
- На Бережанщині чоловік побив рідного брата кулаками та ногами
- На Тернопільщині розглянули питання освіти, позашкілля та кадрових призначень у сфері реабілітаційних закладів
- Атестат через 25 років: на Тернопільщині чоловік закінчив школу в 41 рік
- На Тернопільщині виявили рідкісний вид бабки, занесений до Червоної книги України