У Тернополі на “Алясці” маршрутка в’їхала в бус
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 20 Лютого, 2025 о 10:19
23.06.2026
21:25:29
Вранці 20 лютого у Тернополі на вулиці Володимира Великого сталася ДТП.
Як повідомили читачі, на зупинці маршрутка №14 зіштовхнулась з мікроавтобусом “Мерседес”.
На місці аварії працюють патрульні.
У буса вибите бокове скло. Обставини автопригоди поки що невідомі.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026