У Тернополі крадуть косметику з полиць магазинів
30-річна тернополянка крала з торгового центру косметику і парфуми. Одного дня працівники магазину помітили, що полиць зникли дві коробки елітних парфумів. Через декілька днів не стало дорогої біжутерії і туші для вій.
Переглянувши відео з камер спостереження маркету, можна було розгледіти, як молода жінка придивляється до косметики, а тоді бере товар з полиць та йде, не розрахувавшись. Працівники закладу звернулися у поліцію. Правоохоронці розшукали крадійку. Жінка розповіла, що крала не на продаж, а косметика та парфуми були потрібні їй для власних потреб. До слова, тернополянка ранішеи вже мала проблеми із Законом. За скоєне їй деведеться відповідати.
За матеріалами ГУ Національної поліції України в Тернопільській області
Останні новини:
- Бійці 5 окремої штурмової бригади отримали від волонтерів «Української команди» потужний генератор
- На Тернопільщині знищили понад 30 тисяч хризантем: виявили небезпечний карантинний організм
- «Передай вогонь перемоги»: як у Тернополі пройшов легкоатлетичний забіг
- 105 бригада з Тернополя за тиждень знищила десятки одиниць ворожої техніки та понад 500 укриттів окупантів