У Тернополі крадія вже вдруге спіймали в тому ж магазині
Завдяки оперативній реакції поліції охорони вдалося запобігти крадіжці в одному з магазинів Тернополя. Отримавши сигнал тривоги від системи централізованого спостереження, екіпаж поліції негайно виїхав на місце події та знешкодив злочинця, який намагався винести товар не розрахувавшись.
За допомогою камер відеоспостереження, поліції охорони вдалося у найкоротші терміни ідентифікувати особу, причетну до скоєння крадіжки. Виявилося, що злочинець є рецидивістом, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. Крім того, раніше він вже здійснив крадіжку у цьому ж магазині.
Поліцейські склали на правопорушника адміністративні матеріали.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина