У Тернополі гасили пожежу біотуалету
Учора ввечері в Тернополі, на проспекті Степана Бандери, загорівся біотуалет.
“Вогонь повністю знищив споруду площею близько 3 квадратних метрів”, – повідомили в головному управлінні ДСНС у Тернопільській області.
Завдяки оперативним діям пожежників полум’я не перекинулося на розташовану поруч будівлю, яка залишилася неушкодженою.
Причини виникнення надзвичайних подій та суми матеріальних збитків встановлюються.
Ми писали, в Заліщиках місцевий житель зібрав автомат Калашникова та зберігав понад дві тисячі набоїв.
У Чорткові та Борщеві поліцейські затримали осіб із марихуаною
Останні новини:
- Чому тарифи на воду зафіксували на рівні 2022 року та як це вдарило по бюджетах громад у 2026-му
- Студенти ТНПУ дослідили басейн річки Дзвинячка під час комплексної гідрологічної практики
- Скандал на Тернопільщині через використання двомовної пісні Монатика на випускному
- На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено