У Тернополі електронні петиції можна буде подавати через «е-Тернопіль»

Опубліковано:
28 Травня, 2026 о 13:43
електронні петиції
У Тернополі електронні петиції можна буде подавати через «е-Тернопіль»

У Тернополі з 1 червня запрацює новий сервіс для подання електронних петицій через мобільний застосунок «е-Тернопіль» та Портал мешканця.

Сервіс стане офіційною платформою для створення петицій і збору підписів на їхню підтримку.

Авторизовані користувачі зможуть подавати нові петиції, додавати фото та опис проблеми, підтримувати ініціативи онлайн і відстежувати статус їхнього розгляду.

Для врахування голосу необхідно буде підтвердити місце реєстрації. У системі діятиме принцип «один користувач — один голос».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Тернопільська міська рада
Теги: #е-тернопіль, #електронні петиції, #петиції
Статті
Інтерв'ю
розмова з Анною Тарасенко
15:29, 6 Червня, 2026

“Він на фронті захищає країну”: історія дружини Героя в проєкті “Такі часи”

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: