У Тернополі без води залишилися деякі багатоповерхівки
Без водопостачання залишилися декілька багатоповерхівок на Дружбі у Тернополі.
Про це повідомили у КП “Тернопільводоканалі”.
“До уваги тернополян! Кілька багатоповерхівок на «Дружбі» — тимчасово без води. Сьогодні, 8 квітня, тимчасово без водопостачання будинки за адресою – вул. Володимира Лучаковського, 1, 3 та вул. Володимира Громницького, 7, 7А, 9. Водопостачання призупинили через аварійно-ремонтні роботи на водопроводі. Завершення робіт заплановано до 15.00”, – сповістили комунальники.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина