У Тернополі без води залишилися деякі багатоповерхівки
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 8 Квітня, 2025 о 11:17
24.06.2026
23:36:33
Без водопостачання залишилися декілька багатоповерхівок на Дружбі у Тернополі.
Про це повідомили у КП “Тернопільводоканалі”.
“До уваги тернополян! Кілька багатоповерхівок на «Дружбі» — тимчасово без води. Сьогодні, 8 квітня, тимчасово без водопостачання будинки за адресою – вул. Володимира Лучаковського, 1, 3 та вул. Володимира Громницького, 7, 7А, 9. Водопостачання призупинили через аварійно-ремонтні роботи на водопроводі. Завершення робіт заплановано до 15.00”, – сповістили комунальники.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026