У Тернополі 22 серпня частково не буде води
У Тернополі 22 серпня частково не буде води, – повідомили на сайті «Тернопільводоканалу» . Послугу тимчасово не надаватимуть у зв’язку з завершенням аварійно-ремонтних робіт на водопровідній мережі на вулиці Над Ставом.
«Із 9 до 17 години буде припинена подача холодної води до житлових будинків за адресами: вул. Над Ставом; вул. Руська 1, 3, 5, 7, 9; вул. Старий Ринок 1, 1А, 2, 3, 5; вул. Замкова 10, 12, 14. Просимо вибачення за тимчасові незручності та закликаємо завчасно подбати про запас води», – йдеться у повідомленні.
Останні новини:
- У бою за Україну загинув воїн із Тернопільщини Юрій Пристайко
- Одна загибла людина та 11 травмованих: статистика ДТП з електросамокатами на Тернопільщині
- На Тернопільщині готують школи до навчального року: безкоштовні обіди матиме кожен учень
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному