У тернопільському «Зоокутку» народилося оленятко
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 22 Травня, 2026 о 18:10
17.06.2026
10:51:56
У тернопільському «Зоокутку» поповнення. 19 травня народилось маленьке оленя.
Малюк вже поруч із мамою. Поступово освоюється в новому світі – придивляється, звикає, робить перші кроки. Працівники «Зоокутка» кажуть, що тваринка почувається добре і перебуває під постійним наглядом.
Такі новини завжди додають тепла і світлих емоцій. Нехай маленьке оленятко росте здоровим та радує відвідувачів нашого «Зоокутка».
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026