У тернопільському «Зоокутку» народилося оленятко

Опубліковано:
22 Травня, 2026 о 18:10
У тернопільському «Зоокутку» народилося оленятко
У тернопільському «Зоокутку» народилося оленятко

У тернопільському «Зоокутку» поповнення. 19 травня народилось маленьке оленя.

Малюк вже поруч із мамою. Поступово освоюється в новому світі – придивляється, звикає, робить перші кроки. Працівники «Зоокутка» кажуть, що тваринка почувається добре і перебуває під постійним наглядом.

Такі новини завжди додають тепла і світлих емоцій. Нехай маленьке оленятко росте здоровим та радує відвідувачів нашого «Зоокутка».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Сергій Надал
Теги: #зоокуток, #новонароджений, #олень
Статті
Інтерв'ю
Петро Скиба
20:53, 16 Червня, 2026

Захисникам України вдалося змусити армію рф пересісти на радянський мотлох – танки Т-55, – полковник Скиба

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: