Попри холодну погоду вберуться в літні сукні дівчата в Тернополі. Вони пройдуться вулицями міста зі скриньками для пожертв, щоби зібрати гроші бійцям на Сході.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Наступної суботи виходимо у літніх сукнях зі скриньками на вулицю з плакатами “Холодно? А солдату на передовій?..” Ви з нами? На бушлати маємо зібрати. Справа честі. І нехай ті су** з міноборони це побачать, – пише активістка “Самооборони” Лілія Мусіхіна.
Коли і де ходитимуть дівчата зі скриньками поки не повідомляють.