У Шумську Михайло Ратушний презентував книгу про залаштунки творення незалежної України
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 12 Березня, 2026 о 15:18
12.03.2026
16:56:03
У Публічній бібліотеці Шумської міської ради відбулася зустріч із відомим громадським діячем та політиком Михайлом Ратушним. Автор презентував свою нову книгу «Один із Patres Patriae» (у перекладі — «Один із батьків Вітчизни»).
Видання є ґрунтовним збірником статей, спогадів та промов автора. У ньому Михайло Ратушний осмислює ключові етапи новітньої історії України:
Історія, написана учасником подій
Михайло Ратушний — уродженець села Чернихівці, вихований у родині учасників національно-визвольних змагань. Його життєвий шлях тісно переплетений із боротьбою за державність: від організації страйків наприкінці 80-х до ув’язнення в Лук’янівській тюрмі за свою позицію.
Під час зустрічі автор поділився особистими спогадами про роботу у Верховній Раді (де він був депутатом двох скликань) та дискусії, що супроводжували народження української державності. Гість розповів про зустрічі з легендарними постатями, чиї імена стали символами нашої свободи.
Читайте також: Спортивна гордість Тернополя: вихованці КДЮСШ №1 здобули перемоги на рівні країни
Спортивна гордість Тернополя: вихованці КДЮСШ №1 здобули перемоги на рівні країни
06:13, 3 Березня, 2026
13:27, 25 Лютого, 2026