У Шумську діти висадили дерева в парку, який десятки років тому започаткували школярі
У Шумському міському парку школярі висадили понад 40 кленів. Акцію організували представники Молодіжної ради Шумської громади. За словами голови громади Вадима Боярського, перші дерева у цьому парку колись теж садили місцеві учні.
«За розповіддю мого батька,1931 року народження, його покоління, будучи учнями започатковувало цей парк. Сьогодні внуки та правнуки того покоління оновлюють та дбають про збереження місця відпочинку», – розповів Вадим Боярський.
На сторінці Шумської громади написали, що саджанці кленів надало Суразьке лісництво.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина