Скандал із тротуаром на Медовій у Тернополі: роботи виконані з порушеннями
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 16 Квітня, 2026 о 21:10
17.04.2026
02:25:49
В Управлінні житлово-комунального господарства Тернопільської міської ради відреагували на поширення в мережі інформації щодо неякісного ремонту тротуару на вулиці Медовій.
У відомстві наголосили, що міська рада та комунальні служби не мають відношення до виконання цих робіт. Як зазначається, земляні роботи та прокладання кабельної лінії на ділянці від площі Героїв Євромайдану через вулицю Медову до вулиці Торговиця, 9 здійснюються на підставі дозволу, виданого приватним підрядникам — ПП «Західспецмонтаж» та ТОВ «Купон».
Саме ці підприємства відповідають за дотримання технологічних норм і відновлення благоустрою після завершення робіт.
Водночас, за даними відділу технічного нагляду, відновлення тротуару виконано з порушеннями. Зокрема, не відновлено бордюри, неналежно підготовлено основу, а також неякісно проведено укладання та ущільнення асфальту.
У зв’язку з цим підряднику вже висунуто офіційну претензію. Його зобов’язали усунути всі недоліки до 21 квітня 2026 року. У разі невиконання вимог підприємству можуть відмовити у подальшому наданні дозволів на проведення робіт у місті.
У ЖКГ закликають мешканців довіряти офіційній інформації та критично ставитися до неперевірених повідомлень.
00:10, 13 Квітня, 2026
18:12, 12 Квітня, 2026
18:17, 22 Березня, 2026