У Кременецькому ботанічному саду почали квітувати магнолії Біонді
Три ранні магнолії Біонді почали цвісти у Кременецькому ботанічному саду.
Про це повідомили на сторінці ботсаду у соцмережі.
Вид Magnolia biondii Pamp. – це справжнє весняне диво. Цей вид вважається одним із найбільш ранніх: дерево вкривається ніжними квітами ще до появи перших листків, зазначають у ботанічному саду.
На колекційно-експозиційній ділянці зростає три екземпляри рослин, отриманих із Київського ботанічного саду ім. акад. Фоміна, що були висаджені у 2014 році.
— Через надраннє цвітіння магнолію Біонді часто називають вісником тепла та символом відродження природи. Зараз найкращий час, щоб на власні очі побачити цю тендітну красу та відчути подих справжньої весни, — йдеться у повідомленні.
Останні новини:
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік