У Чорткові зустріли захисника, який понад рік перебував у полоні

Опубліковано:
23 Травня, 2026 о 15:06
У Чорткові зустріли захисника, який понад рік перебував у полоні
У Чорткові зустріли захисника, який понад рік перебував у полоні

Після понад року у російському полоні до рідного Чорткова повернувся український військовий Михайло Медведик.

Зустріч захисника відбулася 23 травня, у День Героїв, на площі Героїв Євромайдану біля пам’ятної інсталяції полеглим воїнам Чортківської громади. Привітати військового прийшли рідні, побратими, представники влади та жителі громади.

Михайло Медведик проходив службу у військовій частині А1915, а згодом добровільно продовжив службу у складі 110 окремої механізованої бригади імені генерала-хорунжого Марка Безручка. Під час виконання бойових завдань поблизу Великої Новосілки на Донеччині 11 січня 2025 року він потрапив у російський полон.

У полоні військовий перебував понад рік — спочатку на окупованій території Донеччини, а згодом у тверській області РФ. Після звільнення захисник повернувся додому.

Під час зустрічі Михайло Медведик подякував усім, хто підтримував і чекав на повернення полонених українських військових.

З нагоди повернення захисника міський голова Чорткова Володимир Шматько вручив йому відзнаку «За честь і відвагу».

У Чорткові зустріли захисника, який понад рік перебував у полоні
У Чорткові зустріли захисника, який понад рік перебував у полоні
У Чорткові зустріли захисника, який понад рік перебував у полоні
У Чорткові зустріли захисника, який понад рік перебував у полоні

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Чортківська міська рада
Теги: #повернення захисника, #полон, #чортків
Статті
Інтерв'ю
Петро Скиба
20:53, 16 Червня, 2026

Захисникам України вдалося змусити армію рф пересісти на радянський мотлох – танки Т-55, – полковник Скиба

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: