Тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026»
У Києві відбулася перша Всеукраїнська премія «Дитина року 2026», за перемогу в якій змагалися талановиті діти з різних регіонів України.
Захід провели з метою відзначення досягнень діток у творчості, спорті, культурі, благодійній діяльності та інших сферах, пише “Перший Онлайн”.
Серед переможців премії – учениця 5-Б класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 імені Богдана Лепкого Вероніка Турлай. У межах премії вона отримала дві відзнаки – «Топ-модель року» та «Гордість року».
Журі відзначило досягнення тернополянки у вокалі, декламуванні віршів, участі в українських і міжнародних конкурсах краси, а також роботу ведучою на телеканалі.
Останні новини:
- Чому тарифи на воду зафіксували на рівні 2022 року та як це вдарило по бюджетах громад у 2026-му
- Студенти ТНПУ дослідили басейн річки Дзвинячка під час комплексної гідрологічної практики
- Скандал на Тернопільщині через використання двомовної пісні Монатика на випускному
- На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено