Однак, це стало зрозуміло вже через 5 днів після її покупки. Лисиця накинулася на господаря і покусала його. Згодом вона померла.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Після інциденту тернополянин звернувся до медиків. Йому призначили комплекс протиепідемічних та протиепізоотичних заходів. Крім того, було встановлено, що загибла тварина мала збудник сказу.
З’ясувалося, що лисиця заразилася сказом за місцем придбання, тобто на Вінничині, адже саме звідти її привезли на Тернопілля. Інформацію про це місцеві санепідеміологи передали вінницьким фахівцям.