На посаду директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро за результатами двох етапів тестування відібрали 25 кандидатів, які правильно відповіли на понад 70% питань, повідомляє Zaxid.net.

 Результати тестування на знання законодавства, яке відбувалося 25 лютого та 11 березня, оприлюднені на сайті НАБУ у вигляді рейтингу. Загалом на посаду директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро, повноваження якого поширюватимуться також на Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку області, претендували 53 кандидати. Шестеро із них не були допущені до участі в конкурсі через те, що не відповідали базовим вимогам.

 

За підсумками двох етапів тестувань на знання законодавства «відсіяли» ще 22 кандидатів, які набрали менше сімдесяти балів зі ста. Серед них і колишній голова Львівської облради Петро Колодій, який набрав 57 балів із 70 мінімальних, заступник начальника управління інвестиційної діяльності Львівської ОДА Роман Баховський із результатом 50 балів. Колишній начальник львівського міського управління МВС Павло Гарасим взагалі не з’явився на тестування.

 

Лідирує за кількістю балів у рейтингу Дмитро Пастернак, який раніше працював першим заступником начальника Гусятинського РВ УМВС України в Тернопільській області. Він набрав 92 бали.

 

Другим у рейтингу із результатом у 87 балів є майор міліції із Житомирської області Степан Харченко, який раніше працював заступником начальника управлiння деpжавної служби боpотьби з економічною злочиннiстю ГУМВС України в Житомирській області.

 

Ще троє кандидатів набрали по 86 балів. Серед них український дипломат, який упродовж 2008 – 2012 років працював генеральним консулом України в Чикаго (США) Костянтин Кудрик, керівник апарату Апеляційного суду Закарпатської області Дмитро Камінський та директор львівської юридичної фірми «Юридична компанія ЛДФ Груп» Тарас Лопушанський.

 

Директора Львівського територіального управління НАБУ призначать після проведення співбесіди із кожним із 25 кандидатів, які були допущені до неї за результатами тестування. Дата співбесіди поки не призначена.

 

Співбесіди із претендентами на посаду директора Львівського територіального управління НАБУ проводитиме конкурсна комісія, яку очолює перший заступник директора НАБУ Гізо Углава. До складу комісії входять також керівники різних підрозділів НАБУ та члени Ради громадського контролю.

 

На сайті НАБУ оприлюднено також перелік претендентів, допущених до співбесіди:

 1. Пастернак Дмитро Ярославович
 2. Харченко Степан Андрійович
 3. Камінський Дмитро Євгенович
 4. Кудрик Костянтин Ярославович
 5. Лопушанський Тарас Васильович
 6. Калмиков  Сергій Васильович
 7. Лазор Андрій Олегович
 8. Галич Галина Іванівна
 9. Клімов Сергій Вікторович
 10. Луговий Сергій Андрійович
 11. Балонь Андрій Богданович
 12. Малий Микола Миколайович
 13. Лосіхін Олег Олегович
 14. Мартинюк Юрій Анатолійович
 15. Жолнович Ігор Володимирович
 16. Василишин Максим Іванович
 17. Безкоровайний Валерій Миколайович
 18. Панасюк Олександр Олегович
 19. Самарчук Микола Володимирович
 20. Єгізаров Роман Альбертович
 21. Мартинюк Анатолій Григорович
 22. Єльцов Сергій Геннадійович
 23. Савинець Владислав Васильович
 24. Хестанова Олена Геннадіївна
 25. Андрусик Юрій Володимирович

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу
20:15, 18 Липня, 2024

“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу

Блоги

ТОП новини тернопільщини: