З нагоди Міжнародного Дня музики у Тернопільській обласній філармонії провели феєричну подію – “Ніч у філармонії”.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Захід мав три цікавих частини – “Українські візерунки”, “Літературно-музичний салон”, “Нічна музикотерапія”. А саме – любителі музики побачили змаганням оркестрів, які виконували “гуцульську рапсодію”, “польку” та “в’язанку”, навчилися танцювати канаду, фокстрот і коломийку завдяки майтер-класу балетмейстера Ігоря Николишина, а ще – слухали декламування віршів Івана Франка та Василя Симоненка у виконанні талановитих артистів. Також ті, хто прийшли на «Ніч у філармонії» й самі долучалися до декламування поезій Ліни Костенко.