У Тернополі, під стінами СБУ, активісти провели акцію з вимогою арешту Віктора Медведчука.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На пікет у вівторок, 22 березня, вийшли представники громадських організацій «Вільні люди» та «Правий сектор», – повідомляє власкор IA ZIK.
Активісти заявляють, що Медведчук – головний агент впливу РФ в Україні. Організатори пікету передали звернення до СБУ з вимогою притягнути його до відповідальності за сепаратизм, державну зраду та фінансування тероризму.
«Такі громадські акції відбуваються у 15 містах України. З представниками патріотичних громадських організацій ми доносимо інформацію до СБУ про антиукраїнську діяльність Віктора Медведчука та його громадського руху «Український вибір». Ця людина є безпосередньо причетною до фінансування сепаратистських проектів, а колишні діячі «Громадського вибору» в Донецькій і Луганський областях зараз офіційно працюють в органах «ДНР» і «ЛНР», – зазначив активіст Іван Ковалик.
22 березня, члени НВР “Правий Сектор” спільно з ГО “Вільні Люди”, “Автомайдан”, МНК, УНСО прийшли під будівлю обласного…
Опубліковано Правий Сектор Тернопільщина 22 березень 2016 р.