Масштабний проект, який має дві мети: активізувати громадянське суспільство та визначити топ-100 гідних довіри тернополян, стартував у Тернополі всередині лютого.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Прийняти участь в таких “виборах” зможе кожен – організатори створили чотири варіанти голосування. Вони наголошують: механізми для чесного формування нової громадянської еліти Тернополя добре продумані, а сам проект – не політичний і об’єктивний.
Організатори, спільно з тернополянами, хочуть визначити нову еліту, яка б не вимірювалась наявністю влади та грошей, а тими справами, які робили і тією репутацією, яку мають.