«Врятуй життя дитині» – така акція стартує у Тернополі з першого листопада. Кров збиратимуть для онкохворих дітей.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Акцію ініціювали лікарі. Вони кажуть, що у тернопільських лікувальних закладах дефіцит донорської крові.
“Маленькі пацієнти потребують донорської крові. Оскільки вони проходять курс хіміотерапії і потребують постійного переливання. Здати кров можна буде у Тернополі, вул. Клінічна 8. Приходити краще зранку з дев’ятої години і до обіду. Якщо у донора є бажання, то він буде мати можливість дізнатися, якій дитинці допомогла його кров”, – каже організатор акції, представник організації «Жіноча Січ» Богдана.
Лікарі нагадують, що донором може бути здорова людина, вага якої – не менше п’ятдесяти кілограмів. Також переконують, що здача крові організму не шкодить, а може навіть принести користь.