Тернополян просять прийняти на Великдень дітей зі східної України

Опубліковано:
22 Квітня, 2016 о 10:23

Кілька сотень дітей із зони АТО приїдуть святкувати Пасху на Тернопільщину. Жителів краю просять їх прийняти. Організувати перебування дітей зі сходу повинні місцеві священики та керівники релігійних громад, – про це йшлося на засіданні ради церков області.

 



Діти зі Східної України проведуть на Тернопільщині Великодній тиждень. Вони хочуть познайомитися з нашим краєм і подружитися з місцевими дітьми. За словами представників Ради церков області, такі подорожі об’єднують країну та налагоджують міжрегіональний контакт.

 

«Ми хочемо, щоб священики та керівники релігійних громад допомогли нам в організації відпочинку дітей зі сходу. Нині в області зареєстровано 1816 релігійних організацій та 24 конфесії. Деякі з них мають власні табори відпочинку і можуть організувати цей відпочинок нашим гостям. Також надіємося на підтримку від церков для родин, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Оскільки область вже готується до відзначення 30-річниці Чорнобильської катастрофи», – відзначив начальник відділу релігій та національностей ОДА Ігор Кульчицький.

 

Церков та релігійних організацій області закликали до об’єднання заради допомоги постраждалим у Чорнобильській катастрофі та у зоні АТО.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Інтерв'ю
Тетяна Бойко
18:13, 24 Січня, 2025

Колишня депутатка обміняла штабну посаду на бойовий підрозділ

ТОП новини тернопільщини: