У понеділок 3 жовтня о 14 годині біля у Тернополі біля пам’ятника Івану Франку представники благодійного фонду “Фонд Добрих Людей” організовує акцію “Візьми книгу – врятуй життя”, де усі охочі можуть за бажанням для дошкільнят придбати розвиваючу літературу та зробити пожертву – символічні внески для лікування онкохворих дітей.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Акція триватиме до 16 години ,але для тих хто не зможе у такий час підійти, розвиваючі книжки можна буде отримати безпосередньо на представництві фонду у той же день до 19 години за адресою : Острозького 32, другий поверх.