18 лютого працівники прокуратури спільно зі співробітниками УСБУ та відділу внутрішньої безпеки органів внутрішніх справ в Тернопільській області задокументували факт отримання 4 000 гривень неправомірної вигоди працівником одного з підрозділів міськрайорганів внутрішніх справ області.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.
Встановлено, що правоохоронець вимагав та отримав від жителя міста Тернополя неправомірну вигоду у сумі 4 000 гривень за сприяння в уникненні від кримінальної відповідальності.
За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками вчинення міліціонером кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди).
На даний час виконуються слідчі дії з метою повного всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального провадження.