enerhetyk-ua Вуличне радіо

Тернопільські рятувальники намагаються загасити масштабну пожежу очерету

Опубліковано:
18 Квітня, 2025 о 18:15

Сьогодні, 18 квітня, о 14:18, тривожне повідомлення про масштабну пожежу сухої трави надійшло Тернопільським надзвичайникам.

Пожежа очерету
Фото: ГУ ДСНС України в Тернопільській області.

Полум’я охопило околиці села Плотича. Рятувальники вже за лічені хвилини прибути на місце події, де вогнеборці зіткнулися із палаючими заростями очерету.



Попередньо відомо, що вогонь вже встиг поширитися на площу близько трьох гектарів. Наразі з вогняною стихією борються 11 рятувальників, залучивши три одиниці спеціальної техніки.

У зв’язку з цим інцидентом, ДСНС вкотре звертається до громадян з наполегливим закликом бути відповідальними та не палити сухостій, адже така недбалість не лише завдає непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей, але й несе пряму загрозу їхньому життю.

Пам’ятайте – такі дії караються законом.

Бережімо природу разом!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: ГУ ДСНС України в Тернопільській області
Теги: #дснс тернопіль, #підпалили суху траву
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: