Піротехніки Тернопільщини зараз розміновують Харківську область. Вони від початку повномасштабного вторгнення працюють на деокупованих територіях.
«Щодня фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Тернопільській області на Харківщині виїжджають до місця чергового виклику та знешкоджують ворожі «дарунки», якими буквально усіяна ця земля. Пишаємось нашими героями», – розповіли в обласному управлінні ДСНС.
![Розмінування.](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/447733183_785688093750002_8857326281514132429_n-scaled.jpg)
![Розмінування.](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/447422208_785688010416677_7517792308044710800_n-scaled.jpg)
Перегляньте також:
- Діти з інвалідністю з Херсону проходитимуть реабілітацію на Тернопільщині
- У Бучачі рятувальники витягнули з колодязя собаку