Тернопільський очільник міста привітав міський військовий комісаріат із 72-річчям

Опубліковано:
23 Березня, 2016 о 17:23

 

 

Комісаріат був створений у тяжкий період війни, коли треба було робити усе для того, щоб максимально мобілізувати ресурси для захисту країни. 

 

Сьогодні історія повторюється.

 

У своїй промові очільник міста зазначив, що міська рада завжди готова підтримати міський комісаріат та готова до співпраці.

 

– Сьогодні, у період новітньої історії, ми стали свідками того, коли внутрішні вороги робили усе для того, щоб знищити обороноздатність нашої країни. Під час війни вам довелося працювати у екстремальних умовах, коли уся система військового комісаріату була розбалансована. Проте ви справилися із обов’язками, які були на вас покладені і продовжуєте їх виконувати, – зазначив Сергій Надал. – Завдяки вашій роботі піднімається рівень довіри до армії. І з нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, миру, спокою, благополуччя та професійного розвитку у мирній країні!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
«ТернОпілля» – це нова сторінка розвитку компанії і бренд, народжений в повазі до свого краю
14:10, 7 Серпня, 2026

«ТернОпілля» – це нова сторінка розвитку компанії і бренд, народжений в повазі до свого краю

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: