Теребовля відзначить 929-річчя благодійними заходами на підтримку ЗСУ
24 червня Теребовля відзначатиме 929-ту річницю з дня заснування. Цьогоріч святкування матиме благодійний характер: під час заходів збиратимуть кошти на підтримку Збройних сил України.
Святкування розпочнеться о 10:00 спортивними змаганнями на стадіоні «Колос». З 11:00 Бібліотека в Ратуші проводитиме заходи для дітей, а Музей-майстерня запропонує інтерактивну екскурсію з елементами квесту. О 16:00 Туристично-інформаційний центр організує екскурсію на Замкову гору.
Основні події проходитимуть у Молодіжному парку. Із 17:00 там працюватиме ремісниче містечко та дитяча зона з атракціонами. О 18:00 розпочнеться концерт за участю творчих колективів громади, а о 21:00 виступить вокально-інструментальний ансамбль Центру культури і дозвілля Теребовлі.
Також упродовж дня працюватимуть тир, кінологічна локація, виставка спеціальної техніки, а відвідувачів пригощатимуть польовою кашею та ухою.
Останні новини:
- Бережанський краєзнавчий музей розпочинає фотопроєкт «Зупинені та збережені… Фотоісторія Бережан»
- Героїчно загинув захисник із Тернополя Олег Шелетин
- У парку «Здоров’я» в Тернополі відкрили інклюзивний дитячий майданчик
- «Воскресіння через пів століття»: у Тернополі презентували книгу про видатного військового діяча УПА Василя Процюка