У Тернополі відвідувачка магазину привласнила залишений продавчинею телефон У Тернополі поліцейські викрили жінку, яку підозрюють у крадіжці смартфона з торгового закладу. За вчинене їй може загрожувати до восьми років позбавлення волі. До правоохоронців... Катерина Мороз - 23 Червня, 2026
У Тернополі переселенка з Донеччини вкрала смартфон у продавчині Як розповіли правоохоронці, 52-річна уродженка Донеччини, зайшовши до однієї з тернопільських крамниць, побачила на прилавку смартфон. За хвилину гаджет касирки опинився в кишені зловмисниці. Незабаром... Марія Дубас - 28 Травня, 2025