На узбіччях Тернопільщини виявили покинуті авто: власників розшукують через соцмережі У соцмережах жителі Тернопільщини повідомляють про покинуті автомобілі, які тривалий час стоять на узбіччях доріг без нагляду. Відповідні оголошення опублікували у місцевій фейсбук-групі «Загубив-знайшов Тернопіль»... Любов Сонячна - 28 Травня, 2026