Степан Барна святкуватиме річницю керівництва Тернопільщиною у Теребовлі

Опубліковано:
8 Квітня, 2016 о 21:49

Степан Барна вирішив провести звіт своєї однорічної діяльності на посаді голови Тернопільської ОДА.

 



Подібний захід не вперше у діяльності Степана Степановича. В честь своєї стоденної діяльності губернатор організовував аналогічний захід у Збаразькому замку, де були присутні голови райдаржадміністрацій та журналісти. Відомо, що після звіту голова Тернопільської ОДА разом з іншими “святкували” на території замку.

 

На цей раз прес-конференція голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни за підсумками року перебування на посаді відбудеться у Теребовлі, на території військової частини.

 

На заході також будуть присутні: голови РДА області; керівники структурних підрозділів ОДА; обласний військовий комісар.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Інтерв'ю
Ігор Стецюк
17:08, 24 Січня, 2025

Аортальний стеноз: тернопільський кардіохірург розповів коли варто звернутися до лікаря

ТОП новини тернопільщини: